O nas

„Z NAMI POZBĘDZIESZ SIĘ BÓLU I WRÓCISZ DO SPRAWNOŚCI”

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem schorzeń narządu ruchu w ortopedii, neurologii, reumatologii, geriatrii i innych przewlekłych schorzeniach mających wpływ na ograniczenie sprawności.

NZOZ REH-VITAL świadczy zarówno usługi z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej (refundacja NFZ) fizjoterapii domowej, a także wykonujemy usługi komercyjne. Pomagamy w jak najkrótszym czasie osiągnąć optymalne efekty leczenia. Doradzamy jak wykorzystać dostępne sprzęty rehabilitacyjne do osiągnięcia szybkich efektów w leczeniu.
Zespół naszych rehabilitantów indywidualnie dobiera zakres ćwiczeń oraz zabiegów z zakresu fizykoterapii i terapii manualnej. Dzięki czemu powrót do pełnej sprawności po przebytym urazie jest łatwiejszy.

Wdrażane jest kompleksowe leczenie rehabilitacyjne, dostosowane do poszczególnej jednostki chorobowej. Połączenie ćwiczeń i terapii manualnej z różnymi formami fizjoterapii i fizykoterapii przynosi szybkie i wysokie efekty. Tego rodzaju zabiegi mogą być stosowane również w celu uśmierzania bólu oraz zlikwidowania obrzęku czy stanu zapalnego.

Forma terapii zawsze ustalana jest indywidualnie i konsultowana z naszymi specjalistami.
Systematycznie podnosimy kwalifikacje, aby móc pomagać pacjentom na najwyższym poziomie dostępnej wiedzy. Nasi fizjoterapeuci na bieżącą śledzą najnowsze zalecenia i trendy w rehabilitacji, uczestniczą w konferencjach, wykładach i sympozjach naukowych organizowanych przez organizacje fizjoterapeutyczne. Bierzemy udział w kursach i szkoleniach, bo tylko dzięki temu jesteśmy w stanie efektywnie pomagać naszym pacjentom. Doskonalimy proces podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług i zmieniamy się dostosowując się do potrzeb naszych pacjentów.

NZOZ REH-VITAL świadczy usługi w następujących miejscach:

  • Ostrołęka, ul. Starosty Kosa 4. Pracujemy od 8-18 od pn-pt., tel. 796 843 736
  • Różan, ul. Ostrowska 14 . Pracujemy od 8-18 od pn-pt., tel. 504 106 182; 516 169 904
  • Maków Mazowiecki, ul. Pułaskiego 48. Pracujemy od 8-18 od pn-pt., tel. 504 106 182